Teenused - Kvaliteet soodsa ajakuluga

Arendusteenused

Veebirakendused

Arendame väikese ja keskmise suurusega veebirakendusi ja platvorme, kasutades kaasaegseid tehnoloogiaid nagu näiteks React.js (Next.js) kasutajaliidese poolel ning Node.js serveri poolel. Samuti loome kuluefektiivselt lihtsamad API liidesed kasutades Strapi raamistikku.

Mobiilirakendused

Arendame mobiilirakendusi, mis on funktsionaalsed, skaleeritavad ja lõppkasutajale mugavad. Kasutame rakenduste ehitamiseks populaarseid platvormiüleseid raamistikke nagu React-Native ja Flutter, mis kiirendavad arendusprotsessi, tuues oluliselt alla arenduse ajalise ja rahalise kulu.

Veebidisain

Kujundame teile silmapaistva kasutajaliidese, mis on lihtsasti ja loogiliselt kasutatav. Hea disain aitab teil konkurentide seast silma paista ja klientides usaldust tekitada.

Tarkvara hooldus

Pakume valmisolevate tarkvaralahenduste hooldust ning uuendustöid. Kuna tehnoloogia uueneb pidevalt, tuleb ka oma rakenduste töös püsimiseks regulaarselt aega panustada. Hilisem rakenduse uuendamine on kordades ajamahukam ning võib kulmineeruda kogu lahenduse ümberehitamisega.

Väline CTO

Kui teie ettevõttel puudub CTO rollis inimene ning on vaja teha otsuseid tarkvara tehnoloogiate valikul, arendussuundade jätkusuutlikuse ja arendusmeeskonna värbamise teemadel, siis AppIT aitab teid hea meelega. AppIT-i CTO Arnold Sanglepp on aidanud rohkem kui kahekümnel ettevõttel oma tarkvara vundamenti laduda ja teha juure tasemel õigeid otsuseid, mis tulevikus aitavad tarkvaral skaleerida.

Disainiteenused

Veebi- ja äppidisain

Usume tulihingeliselt, et toimiv koduleht või äpp algab heast disainist. See on ju see, mida Sinu klient näeb. Loomegi Sulle disaini, mille üle saad olla uhke ja mis muudab lahenduse kasutamise kliendile meeldivaks.

Logo ja bränding

AppITis teame, et bränd pole vaid logo. Sukeldume sügavale teie ettevõtte nägemusse ja visiooni, et seda sõnumit Sinu klientideni viia. Teeme seda läbi kaunite visuaalide ja kavalate brändisõnumite.

Reklaammaterjal

Igal ettevõttel on vaja jõuda kuidagi oma klientideni. AppITis teame, kust kliente leida ja kuidas neid kõnetada. Nõustame ja loome sobilikke reklaammaterjale, olgu nendeks siis postrid linnapildis või videod Facebookis.

Võta meiega ühendust