Meist

Heikki Mägi

CEO

Heikki kirg on aidata ettevõtetel leida viise, kuidas kasvatada oma äri väljaspool tavapäraseid "parimaid praktikaid". Aidata näha võimalusi seal, kus Sinu konkurendid neid ei näe.

11 aastat vedas Heikki kaasasutajana Eesti suurima kasutajaskonnaga toitumisäpi Fitlap tegemisi. Selle aja jooksul kasvas Fitlapi kasutajaskond nullist 250000 kasutajani. Nüüd paneb ta need saadud kogemused Sinu ettevõtte kasuks tööle.

Tel: +372 58177772 E-mail: heikki@appit.ee

Arnold Sanglepp

CTO

Arnold on tulihingeline tarkvara entusiast, kelle igapäeva missiooniks on leida paremaid ja targemaid lahendusi tarkvaratoodete ehitamiseks, et viia kvaliteet kõrgele soodsama ajakuluga.

Arnoldi arendusportfooliosse mahub üle kahekümne mobiili- ja veebirakenduse, mille käigus saadud mitmekülgset kogemust ja ärivaldkondade teadmisi rakendades aitab ta Sinu ideedel lendu tõusta.

Tel: +372 56914182 E-mail: arnold@appit.ee

Tasuta konsultatsioon

Broneeri tasuta 30 minutiline konsultatsioon, kuidas oma tarkvara ideed ellu viia. Jagame oma kogemust ja teadmisi, kuidas tarkvara tellida ning kuidas toimuvad tarkvaraarenduse tööprotsessid. Samuti anname hinnangu idee küpsusele ning aitame edasised sammud paika panna.
AppIT - Broneeri tasuta konsultatsioon