Disain

Tasuta konsultatsioon

Broneeri tasuta 30 minutiline konsultatsioon, kuidas oma tarkvara ideed ellu viia. Jagame oma kogemust ja teadmisi, kuidas tarkvara tellida ning kuidas toimuvad tarkvaraarenduse tööprotsessid. Samuti anname hinnangu idee küpsusele ning aitame edasised sammud paika panna.
AppIT - Broneeri tasuta konsultatsioon

Millega tahad silma paista?

Veebi- ja äppidisain

Usume tulihingeliselt, et toimiv koduleht või äpp algab heast disainist. See on ju see, mida Sinu klient näeb. Loomegi Sulle disaini, mille üle saad olla uhke ja mis muudab lahenduse kasutamise kliendile meeldivaks.

Logo ja bränding

AppITis teame, et bränd pole vaid logo. Sukeldume sügavale teie ettevõtte nägemusse ja visiooni, et seda sõnumit Sinu klientideni viia. Teeme seda läbi kaunite visuaalide ja kavalate brändisõnumite.

Reklaammaterjal

Igal ettevõttel on vaja jõuda kuidagi oma klientideni. AppITis teame, kust kliente leida ja kuidas neid kõnetada. Nõustame ja loome sobilikke reklaammaterjale, olgu nendeks siis postrid linnapildis või videod Facebookis.

Tehtud tööd

GiftCardCaptain

GiftCardCaptain on USA turule suunatud kinkekaartide ostu-müügi platvorm. Appit disainis neile kergelt multikaliku välimusega veebilehe. Tellija soov oli, et kliendi jaoks oleks see leht maksimaalselt lihtne ning arusaadav.

Huum

Appit aitas Eesti kerisemaastiku lipulaeval Huum’il disainida valmis terve rea disainivaateid nende olemasolevale mobiilirakendusele.

UT sport

Tartu Ülikooli Kehakultuuriteaduskond tellis Appitilt disaini treeningute monitoorimise mobiilirakendusele. Lisaks disainimisele oli Appitil au pakkuda täislahendust - disainimisest kuni valmis äpini.